Předzvěst nové hokejové sezóny v redakci NHLpro

30. srpna 2007 v 22:23 | Libor Toman |  Sport
Jako lodivod pro širokou veřejnost neznámého, avšak pro znalce poměrně profláknutého, serveru NHLpro jsem dnešním dnem odstartoval již třetí sezónu v novodobné historii serveru (po odloučení od Idnes). V čem to spočívá? Pro znalce koncem srpna přichází konec tzv. okurkové sezóny a v očekávání jsou přípravné kempy, které uvedou NHL v život.
U nás v redakci se koncem léta aktualizuje celá databáze, která po každém ročníku musí doznat oprav, neboť výsledkové listiny často dostávají i několik dní poté rozdílnou podobu. Že je to práce nezáživná a zdlouhavá, pozná každý laik. Nevím jak ostatní, nicméně já se ji snažím prokládat chatováním po ICQ či poslechem hudby. Naštěstí se o aktualizaci dělíme, takže toho nemá každý tolik.

Další záležitostí je sestavení seznamu pro preview a následné rozebrání jednotlivých článků, které uvedou novou sezónu. V tento moment musí začít určitá koordinace, která přes léto prakticky neexistuje. Léto je volnější, píší maximálně tři lidé a ke střetu zájmů dochází minimálně. To nyní končí a napříště už musí existovat dohoda, kterou někdo řídí ( v tomto případě já).

Další etapou jsou grafické úpravy webu, které jdou mimo mě a o které se stará šéf projektu Tomáš Fikar. Doposud se nám podařila přidat dotazovna a nyní se připravují nové hráčské karty, které již potřebovaly změnu.
Tohle všechno dává předzvěst nové hokejové sezóny na NHLpro. Že naši práci děláme dobře oceňují asi nejvíce čtenáři, neboť návštěvnost vzrostla ročně o dvojnásobek. Na opravdový začátek ročníku si nakonec ještě měsíc počkáme. Začíná 5. října.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama