Blog slaví první výročí!

21. června 2008 v 10:27 | Libor Toman |  Názory
Již před týdnem můj blog, pro nezbytnou reklamu na adrese llbhero.blog.cz, oslavil první výročí, ve které jsem, byť se snažím mít pevnou vůli, vůbec nedoufal. Znamená to tedy, že nápad psát své názory na internet mi stále něco přináší, i když na to někdy nenacházím čas a možná ani ne dostatek motivace.
Během jednoleté etapy jsem celkem napsal 92 článků, což činí v průměru zhruba osm článků za měsíc a z mého pohledu docela úspěch. Většina mé tvůrčí činnosti se totiž vyčerpá ve článcích pro NHLpro, kterých napíšu přes 70 za měsíc. Ač mi kdysi někdo řekl, že mé články zde jsou možná až příliš odborné, snažím se zde zjednodušeně prezentovat hlavně humanitní vědy a je pravdou, že velmi často sklouzávám k tomu, že zde prostě v syrovém stavu vysypávám své myšlenky.
Před rokem jsem tento blog založil jako jistou formu terapie. Myslím si, že to i za jiných okolností funguje i nyní. Všechny články, které jsem tu napsal, jsou reakcí na něco, a tím něco jsou nejen kombinace nastudovaných vědomostí, ale také životní příhody a události. Myslím, že není pochyb, že většinu denního života žiji ve svém světě, proto se tyto dvě skutečnosti prolínají. Možná, že právě proto jsem tak velký individualista a snílek. Prezentuji zde svět, který mě obklopuje zevnitř a je mnohdy nesdělitelný, což je na něm právě to krásné a co mě také naplňuje.
Doufám, že i za rok zde budu moci napsat podobný článek. Děkuji všem návštěvníkům mého blogu, i když vím, že čtení zde není mnohdy jednoduché.
"I was conceived in the Riviera. Not the French Riviera, the Detroit variety. They used to say that a child conceived in love has a greater chance of happiness." Gattaca quote.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste věřící?

Ano. 51.4% (37)
Ne. 48.6% (35)

Komentáře

1 Phoenicks Phoenicks | Web | 27. června 2008 v 17:54 | Reagovat

Gratuluju k prvnímu výročí! :-)Myslím, že oba máme ke svému blogu podobný vztah. Já akorát nepíšu odbornější články, mně blog slouží spíš k poznamenání určitých myšlenek, které snad jednou dalekosáhleji rozvedu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama